Restaurace Lucullus najdete v Třebíči na ulici Okrajová v městské části Horka – Domky. Prostory restaurace tvoří tři oddělené místností – prostor samotné restaurace s kapacitou 30 míst, větší salónek s kapacitou 50 míst a vinárna s 20 místy. Díky tomu je naše restaurace ideální pro pořádání jak menších tak větších rodinných oslav, svateb, firemních večírků, školení a podobných akcí.

Vaříme převážně tradiční česká jídla doplněná o italské nebo rakouské speciality jako jsou těstoviny nebo noky. Kromě nabídky ze stálého jídelního lístku nabízíme také obědová menu a speciální víkendovou nabídku.

Pro fanoušky sportu vysíláme přímé TV přenosy utkání v hokeji, fotbale i dalších sportech.

Akce / Aktuality

Svatební či smuteční hostina

Dobrý den,

podle aktuálních informací je možno v restauraci (přestože jsou jinak uzavřené) uspořádat svatební  či smuteční hostinu do 30 osob. V případě zájmu nás prosím kontaktujte osobně – denně od 10.00 do 14.45 – nebo telefonicky – 723 202 212.

Hezký  den!

Kolektiv Restaurantu Lucullus

Okénko otevřené od 14. října

Vážení hosté,

od středy 14. října pro Vás připravujeme jídlo s možností odběru u výdejního okénka v restauraci. Jídlo je možno vyzvednout denně od 10.30 do 14.30 hodin. Objednávky na telefonním číslo 723 202 212! Společně nevyhladovíme 🙂